Ana Menü
E-Devlet


Resim Bulutu
Türkçesi Varken
Bimer

Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Engellenen Saldırı Sayısı : 4844

KAYMAKAMIMIZ GÜREŞTE DERECE ALAN ÖĞRENCİMİZİ KUTLADI
2014

        Türkiye Güreş Federasyonu’nun 2014 faaliyet programı gereği düzenlenen “Genç Erkekler Greko-Romen Güreş Türkiye Grup Şampiyonası” nda İlçemiz Gölhisar İmam Hatip Lisesi 10.sınıf öğrencisi Mücahit ERTOSUN katılarak 46 kg sikletinde Türkiye 3. sü oldu.


GÖNÜL ELÇİLERİ TOPLANTISI KAYMAKAMLIK TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
2014

Gönül Elçileri Projesinin 2. ayağı olan “ Kadınlar İçin Mesleki Eğitim ” projesi kapsamında köy ve mahalle muhtarlarının katılımı ile bilgilendirme toplantısı yapıldı.


SAYIN VALİMİZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
2014

Sayın Valimiz Nurettin YILMAZ, İlçe Yatırımlarınını incelenmek ve ilçe halkıyla ve öğrencilerle bir arada bulunma düşüncesiyle  İlçemizi ziyaret etti. İlçemize bir çalışma ziyaretinde bulunan Vali Nurettin YILMAZ, Eşi Hatice YILMAZ ile birlikte İlçemizde Kaymakamlık’tan Belediyeye, okullardan Halk Eğitim Merkezi ve taziye evine kadar bir dizi temaslarda bulundu.


GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SAYGI İLE ANILDI
2013


Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder, Büyük Lider Atatürk’ü ölümünün 75. yılında anıldı.


YILDIZ KIZ BASKETBOL B MİLLİ TAKIMI ADAY ADAY KADROSUNA ÇAĞRILAN GÖLHİSAR CUMHURİYET ORTAOKULU G.S.KULÜBÜ SPORCUSU AKİDE ERYURT'A İLÇE KAYMAMIZ TARAFINDAN ÖDÜL VERİLDİ

2013

  Türkiye  Basketbol Federasyonu’nun 2015 yılı yıldız kız Basketbol Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları için  1-3 kasım 2013               Tarihleri arasında   Antalya’da  yapılacak olan  yıldız kız Basketbol  B Milli Takımı  aday adayı kamp kadrosuna  Gölhisar Cumhuriyet Ortaokulu Gençlik ve  Spor Kulübü yıldız kız Basketbol oyuncusu Akide  ERYURT  davet edildİ. Kaymakamımız Muhammet Yasin  KIRCI  Milli takım aday aday kadrosuna çağrılan sporcumuz  Akide ERYURT’u  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat DEMİR’i ,Cumhuriyet Ortaokulu müdürü Ünal AKALIN’ı , Cumhuriyet Ortaokulu   Beden Eğitimi Öğretmeni  İsmail DAVAZ’ı makamında kabul etti  

Kamu Yatırımları

Kibyra Tanıtım

İbecik Bezi

Hava Durumu/Gölhisar

Antik

Ekmek İsraf Etme

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

© 2010 T.C. GÖLHİSAR KAYMAKAMLIĞI
Web Tasrım: Halim KARA - 05434014686


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

545,759 Tekil Ziyaretçi